Перелік послуг

Ізостудія малювання навчить дорослих та дітей різним напрямкам у образотворчому мистецтві. Ми приділяємо велику увагу у вихованні певних образотворчих навичок у дітях та дорослих. розроблена система та методика швидкого навчання малюнку та живопису створять професійний фундамент знань для майбутнього професійного художника чи графічного дизайнера.

Одним з основних напрямків, яким займається наша ізостудія у підготовці учнів малюнку та академічного живопису, є формування академічних фундаментальних знань у галузі малюнка, композиції, живопису та графічного дизайну.

Ізостудія активного навчання академічному малюнку та живопису пропонує для дорослих та дітей наступні напрямки свого навчання:

 • Вивчення малюнка простим графітним олівцем;
 • уроки графічного малювання гелевими ручками, перманентними маркерами, рапідографами та тушшю;
 • уроки малювання дітям простими та кольоровими олівцями;
 • навчання малюванню для дорослих графітними олівцями, вугіллям, маркерами;
 • уроки живопису аквареллю для початківців та з підготовкою;
 • Уроки малювання дітям гуашшю;
 • живопис акрилом для дорослих та дітей;
 • уроки живопису олією у місті Дніпрі;
 • навчання дорослих та дітей малюванню з нуля та початковою підготовкою;
 • мальовничі майстер-класи з пейзажів;
 • Вивчення живопису, натюрмортних постановок;
 • активна система підготовки до вступних іспитів до художніх ВНЗ;
 • уроки роботи з пастельними олівцями та крейдою;
 • Уроки малювання портретів.

На сьогоднішній день на художньому ринку послуг з навчання малюванню працює безліч компаній, курсів, шкіл з вивчення малюнка, живопису та композиції.

Одним із головних питань, які виникають при виборі художньої школи вашій дитині чи дорослій у Дніпрі є за якими критеріями зробити правильний вибір. Основним критерієм має стати спеціальна освіта викладача. Це має бути фахівець із академічною фундаментальною освітою.

Зараз ми спробуємо розібратися, що означає якісне навчання малюванню та що може стати правильним вибором в оцінці курсів малювання. Одним із важливих моментів має бути художник із великим практичним досвідом діяльності практичної роботи у сфері малювання.

Якщо викладач немає у творчому житті практичної реалізації не може реалістично оцінити і створити систему цінностей і методик у малюванні з яких може навчити інших людей.

Одним із найважливіших факторів є професійна оснащеність студії для якісної побудови процесу навчання малюнку та живопису.

Наші курси академічного класичного малюнка мають усі компоненти для успішного викладання малювання:

- гіпсовий класичний методичний фонд для малюнка голів, фігур, бюстів і натюрмортів - все це є в нашій художній майстерній академії. рисунка, живопису у Дніпрі. Все перераховане вище потрібно для отримання базових фундаментальних класичних знань у Дніпрі.

Наша студія активного навчання академічному малюнку та живопису є справжньою творчою майстернею для всіх бажаючих отримати базові та якісні професійні навички в галузі малювання.

Освоєння малювання у Дніпрі має бути побудовано певною системою фундаментальних та структурних дисциплін з малюнку, живопису та композиції. Тільки чітка програма реалізації навчання з малювання дасть Вам можливість успішно освоїти якісний малюнок та живопис у місті Дніпрі.

Одним із найважливіших факторів навчання є індивідуальна форма підходу до учня. Ви повинні відчути, наскільки педагог з малювання вибудовує систему навчання малюнку та живопису особисто для Вас. Можна ходити роками, але не отримувати той обсяг знань та способів професійного зростання, який дозволить Вам дуже швидко отримати бажаний результат.

У нашій школі малюнку та живопису ми працюємо в малих групах: від одного до чотирьох учнів. Дана система та підхід у художній освіті дозволяє більш якісно та індивідуально навчати урокам малювання у нашій студії міста Дніпра.

Ми можемо дуже довго говорити про якість і переваги нашої ізостудії, оскільки художник-дизайнер і викладач має великий професійний досвід в академічному малюнку, живописі, графічному дизайні. Наш викладач – це практикуючий художник-дизайнер з 20-річним стажем практичної роботи у графічному дизайні. Він є членом Спілки дизайнерів України, а також прийнятий до Міжнародної асоціації "Союзу Дизайнерів".

Авторський текст 100%. Реєстраційний юридичний код статті створено 13.01.2016/09:08/ antiplagiat/86137ca3w35gf

Забороняється! Будь-яке відтворення, републікація, розповсюдження, переробка, переклад твору, включення як складових до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право. 

 

© art-dan.in.ua