Дизайн

Уроки дизайну у м. Дніпра. Навчання дизайну он-лайн.

Студія малювання пропонує спеціалізований курс у навчанні графічного дизайну. А також освоєння специфічної абстрактної графічної композиції. Ми пропонуємо для вас практичні завдання, які допоможуть вам підвищити професійні знання у графіку та дизайні.

Вивчення графічного дизайну здійснюється індивідуально. Уроки вивчення дизайну формуються з теоретичної та практичної частини занять. Вивчення графічного дизайну проходить індивідуально за допомогою Skype та інших програмних додатків.

У процесі освоєння графічного дизайну ви вивчите низку професійних графічних програм. Навчання з графічного дизайну здійснює художник-дизайнер з великим професійним стажем у цій сфері.

До програми вивчення графічного дизайну входять такі компоненти:

Композиція графічного дизайну:

 • вивчення простору та обсягу
 • формування площини та рельєфу
 • використання у графіку фактури лінії, точки, підпорядкованих форм

Композиційні властивості композиції:

 • вивчення симетрії, асиметрії, статики, динаміки
 • вивчення рівноваги
 • вивчення рівноваги та цілісності форми

Композиційна побудова засобів подачі:

 • вивчення масштабності та пропорції
 • Формування нюансів, ритму та контрасту
 • вивчення кольору та форм
 • формування колірного образу у графіку
 • уроки вивчення природних форм
 • формування композиційних засобів подачі, крапки та плями

ПРАКТИЧНИЙ КУРС ВИВЧЕННЯ ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ В ГРАФІЧНИХ ПРОГРАМАХ

1. Вивчення формування виробу візитки розмір 50х90мм. Компонування тексту, обробка растрового зображення для використання візитки, підготовка до здачі візитки до друкарні.

2. Графічний дизайн листівки A4, 210х297мм

Компонування листівки. Робота з текстом. Обробка растрових зображень для листівки. Технологічна підготовка растрових зображень для рекламних листівок.

3. Графічна розробка буклету А4 (2 фальці).

Дизайнерська технологія буклета А4. Відпрацювання графічного рішення буклету. Розміщення тексту. Технічна підготовка растрових фотографій, компонування та технічна підготовка до друку.

4. Графічна технологія листівки А5 (розворот А4, 1 фальц).

Технічна підготовка растрових та векторних картинок для використання у листівці. Вивчення технологічних особливостей компонування та підготовки листівки А5. Вивчення використання УФ лаку чи тиснення. Підготовка до друку, врахування технологічних тонкощів підготовки у друкарні.

5. Графічна технологія P.O.S матеріалів.

Технологічні особливості розробки рекламних матеріалів, обробка тексту, підготовка векторних та расторових зображень. Вивчення побудови висікання з огляду на технологію підготовки до друку, підготовку виробу до нанесення У.Ф лаку. Підготовка друку в друкарні.

6. Графічна технологія етикетки.

Розробка та формування об`ємно - просторового рішення етикетки. Обробка етикетки тексту. Використання специфічних фарб (Pantone). Підготовка графічної етикетки для друку в друкарні.

7. Розробка графічного рішення інформаційного плакату А2.

Стилістичні та технічні особливості у формуванні рекламно-інформаційного плакату. Компонування тексту, знаходження образу та інших графічних елементів для формування плаката.

8. Технічна підготовка та формування виробів для друкарень.

9. Графічна розробка BIGBOARD (6x3м).

Вивчення технологічних особливостей у формуванні виробу у графічних програмах. Побудова, з урахуванням технологічних особливостей BIGBOARD та підготовка її до типогравію.

10. Графічна технологія дизайну логотипу.

Збір інформації про зазначену тему, аналіз інформації, створення ескізних чорнових рішень логотипу. Пошук оригінального шрифту. Обробка графічного виробу за кольором. Складання та підготовка графічного логотипу до передачі потенційному замовнику.

11. Графічна технологія фірмового стилю.

Створення логотипу, розробка фірмових бланків, візиток, запрошень, конверта, листівок тощо. Тонкощі оформлення графічного стилю.

12. Графічна розробка GIF банера у Photoshop. Вивчення особливостей роботи з шарами Photoshop, запис готового виробу в GIF формат.

13. Графічна технологія розтяжки, банера. Технологічні особливості роботи з переліченими вище виробами. Технічна підготовка виробу до друку.

14. Розробка зображень для шовкотрафарету, технологічна підготовка до друку в друкарню. 

 

© art-dan.in.ua