Про студію

Дніпровська студія студії академічного малюнка, живопису та композиції.

Академічна школа малювання у Дніпрі - це сучасна система здобуття професійних знань та потужної практичної підготовки за малюнком, графікою, композицією та графічним дизайном.

Наша ізостудія є практичним мостом у художній освіті школа – коледж – художня академія. Наша освітня система академічного малювання дає базові професійні навички для дорослих та дітей на уроках у нашій художній школі активного малюнку та живопису:

  • Навчання малювання, живопису олією, гуашшю та акварелі відбувається в міні-групах - від 1-4 осіб. Навчання малюнку та живопису дітей та дорослих проходить за індивідуальною активною методикою прискореного навчання малюванню. Академічна активна система профільної підготовки малюнку та живопису дозволяє прискорити процес удосконалення художніх прийомів та технік.
  • Програми малюнка та навчання живопису готуються кожної людини (учня) суто індивідуально. При створенні методики навчання малюванню ми враховуємо індивідуальний рівень підготовки учня та знаходимо найбільш оптимальний та короткий шлях до отримання академічних основ з малюнка, живопису, композиції та графічного дизайну. Час проведення уроків малюнку, композиції та живопису Ви вибираєте індивідуально з урахуванням вашого вільного часу. Ви самі вирішуєте коли вчитиметеся малюванню.

Вчитися малюнку та живопису в нашій студії можуть абсолютно всі бажаючі, як діти, так і дорослі люди. До нас приходять по підвищення професійної підготовки, так і зовсім з нуля. Основна мета нашої студії студії у Дніпропетровську навчити учнів за короткий проміжок часу просунутим основам академічного малювання та реалізувати себе у творчості. Одним словом, навчатися малюнку, композиції, живопису можуть усі!

- Школа малювання пропонує широку програму з вивчення малюнку, живопису, ми вивчаємо наступні напрямки в галузі малювання:

-Активна підготовка Дніпровських майбутніх абітурієнтів у вступі до коледжів та вищих навчальних закладів, навчальна програма вивчення фундаментальних матеріалів за малюнком, олійного живопису та жанрової композиції формується для кожного учня суто індивідуально

-Швидкісний авторський курс активної підготовки фундаментальних знань з малювання у Дніпрі для вступу до художніх державних коледжів та вищих навчальних закладів

-Індивідуальна програма вивчення академічного малювання для дорослих учнів з нуля та базовою підготовкою

-Освоєння за авторською програмою академічного малюнка, живопису та жанрової композиції для початківців, ефективна індивідуальна форма підготовки у невеликих групах від 1-4-х осіб
-Індивідуальні уроки академічних фундаментальних засад малювання дітей шкільного віку

-Проведення тривалих та бліц майстер-класів з малюнка, живопису та жанрової графічної композиції

-Індивідуальне навчання на майстер-класах академічного малювання у нашому місті

-Навчання класичним основам академ. малюнку графітними простими олівцями

-Вивчення академічного акрилового та олійного живопису на курсах у художній ізостудії.

До авторської системи вивчення академ. малюнку, живопису та абстрактної та жанрової композиції відносяться: малюнки простих постановок натюрмортів, академічні малюнки класичних гіпсових зліпків, вивчення малюнка голови живої людини, вивчення анатомічних та конструктивних особливостей фігури людини, вивчення пейзажного живопису, навчання академічним основам акварельного живопису, уроки.

Студія академічного вивчення малювання пропонує струнку авторську систему навчання малюнку та живопису зі звичайної та швидкісної підготовки до мистецьких коледжів та ВНЗ України та Європи.

Практичні заняття з малюнку та живопису дають теоретичні та практичні знання, що розвиває творчі та індивідуальні можливості учня.

Ізостудія проводить уроки з різних мальовничих технік та напрямків: гуаш, олія, акварель, пастель, туш, гелеві ручки, перманентні маркери.

Уроки акварельного навчання у Дніпропетровську

Акварельний живопис є однією з частин станкового живопису.

Техніка акварелі дуже багата і різноманітна своїми незвичайними та непередбачуваними результатами. Однією з найважливіших властивостей акварельного живопису є прозорість і ніжність тонкого шару лісу картинної площини. Навчання академічної акварелі вимагає від учня внутрішнього зосередження та великої дисципліни під час навчальної роботи акварелі.

У вивченні академічного малювання акварельними фарбами формується професійний стрижень принципового розуміння системи живопису. Вивчивши академічний живопис роботи аквареллю ви отримаєте розуміння в освоєнні інших технік та матеріалів.

Уроки вивчення роботи гуашшю. Основною властивістю гуашевих фарб є дуже хороша здатність покриття поверхні ри

 

© art-dan.in.ua