Вітаємо Зенову Софію з ПЕРЕМОГИ в Австрії м. Відні. Жовтень 2017 р.

05.12.2017

Вітаємо Зенову Софію з ПЕРЕМОГИ в Австрії м. Відні. Жовтень 2017 р.

 

Вітаємо Зенову Софію з ПЕРЕМОГИ в Австрії м. Відні.
Жовтень 2017 р. брала участь у міжнародному конкурсі
дитячої ілюстрації. Конкурс проходив у Австрії м. Відень.
Нагороджена Дипломом "Лауреата 3 ступеня".

Зенова Софія народилася 19 квітня 2006 р. у м. Дніпрі

У 2,5 року взяла до рук кольорові олівці і почала прикрашати розмальовки, потім почала змальовувати героїв. У 3 роки почала вивчати англ. мову в дитячому садку. У 8 років вступили до дитячої мистецької школи. Провчившись 1 рік зрозуміли, що втрачаємо час і не отримаємо тих знань, яких хочемо.

Почали шукати нову художню школу. І пошуки увінчалися успіхом. Завітали до першого заняття ізостудії Юрія Івашини і зрозуміли що це те, що нам треба, Юрій Миколайович викладач з великої літери і як кажуть від Бога.

Провчившись 2 місяці почала готувати свою першу роботу «Діти проти війни» на міжнародний конкурс, який проходив у грудні 2015 р. у Франції м. Париж. З огляду на те, що це перша робота такого рівня плюс до всього психологічно складна тема (дитині лише 9 років). Робота виконувалась близько двох місяців. Спочатку навіть з`явилися сумніви, а не надто високу планку ми для себе взяли. Нарешті робота була закінчена. Незабаром дізналися результати конкурсу, де здобула Лауреата 1 ступеня. На щастя не було меж. Ця ж картина, у березні 2016 р. побувала на міжнародному конкурсі в Нью-Йорку, де отримала Лауреат 3 ступеня. Паралельно з малюванням продовжує вивчати анг.яз. Нещодавно з`явилося 2 нових захоплення. Це німецька мова та програмування. У 2015 – 2016 р. закінчила курс основи WEB розробки (HTML CSS) з відзнакою. З 2017 року почала вивчати мову програмування Piton.

У жовтні 2016 р. брала участь в олімпіаді «Образотворче мистецтво» АНД району м. Дніпра, де посіла 2 місце. У листопаді 2016 року брала участь у міській олімпіаді м. Дніпра, де посіла 3 місце.

У березні 2017 року розпочала роботу над новою картиною «Івасик – Телесик». У травні 2017 року ця робота брала участь у 5 Міжнародному конкурсі дитячої творчості «Казки світу» м. Калініград, де посіла 1 місце. Так само ця картина в жовтні 2017 р. брала участь у міжнародному конкурсі, який проходив в Австрії м. Відень, де отримав Лауреата 3 ступеня. З 2 по 5 класи закінчує школу з Похвальними листами.

З 2014-2016 брала участь у конкурсі «Довга коса» м. Дніпро з довгим волоссям 118 см. Щорічно бере участь у загальноукраїнських олімпіадах «Грінвіч» (англ. яз.), «Кенгуру» (математика). 


Просмотров: 1145 

© art-dan.in.ua