Навчаючи вас академічному малюнку, живопису та композиції ми даємо вам знання

14.08.2017

Навчаючи вас академічному малюнку, живопису та композиції ми даємо вам знання

 

Ізостудія міста Дніпра запрошує освоїти професійну грамоту академічного малюнка та живопису через практичні завдання, створені за авторською методикою. Творча атмосфера, професійний викладач, індивідуальний підхід до наших учнів дає можливість за дуже короткий проміжок часу дати професійні знання для майбутнього художника – творця.

Навчаючи вас академічному малюнку, живопису та композиції, ми даємо вам знання, які є потужним професійним фундаментом для подальшого вашого творчого розвитку в малюванні. На першому ж занять малюнку, живопису та композиції ви відчуєте, що можете створювати навчальні та творчі роботи. Наші курси малювання розраховані на навчання наших учнів із нуля.

Для кожного нашого учня розробляється авторська індивідуальна програма з малюнку, живопису та композиції. Навчаючи вас малюванню, ми сформуємо ваші творчі здібності, поставимо вам окомір і навчимо бачити та зображувати конструктивні та об`ємні особливості форми. Наш індивідуальний підхід до кожного нашого учня дає можливість швидко та якісно формувати професійні навички у галузі малюнку та живопису.

Курси пропонують освоїти програми навчання дітей та дорослих у м. Дніпрі. Програмний курс навчання малюнку та живопису для дітей та дорослих

- вивчення академічних основ у малюнку та живопису

- формування вміння та набуття навичок у веденні малюнка та живопису

- постановка образного та художнього мислення, формування зорової пам`яті та образного мислення у навчальних та творчих роботах у малюванні

- постановка мислення та способи ведення навчальних робіт, та професійне втілення здобутих навичок у творчості

- Вивчення графічного малюнка та створення абстрактних, декоративних та реалістичних графічних робіт.

Наша школа-студія для дорослих та дітей дасть вам можливість бути впевненим у собі та розкриє ваші приховані творчі здібності у малюванні. Чекаємо на наші курси навчання малюнку, живопису та композиції. http://www.art-dan.in.ua/ru/products/akademicheskii-risunok-gipsovih-skulptur-r6.html

Працюючи над малюнком, етюдом, натюрмортом, пейзажем або жанровою композицією ви освоїте цілісну систему академічних законів, які дасть вам можливість малювати з натури і відчувати тонко і точно всі особливості об`ємно-конструктивної побудови предметів, що зображаються. Вивчаючи малювання в нашій студії, ви освоїте техніки малюнку та живопису та навчитеся писати портрети, натюрморти та пейзажі.

Ми навчимо вас застосовувати отримані навички у своїх творчих роботах і точно та емоційно передавати навколишній світ. Чекаємо на вас на уроки малювання у м. Дніпрі.

100% стаття. Юридичний зареєстрований код авторської статті створено, активовано та зареєстровано у пошукових фільтрах Google та Bing 25.04.2017/22:05

Забороняється використання авторського тексту! Відтворення, розповсюдження, републікація, переробка, переклад твору, будь-які видозміни, включення як складових до інших творів та інші методи, передбачені Законом України і РФ про авторське право заборонені.


Просмотров: 1232 

© art-dan.in.ua