Як правильно вибрати Ізостудію (Художню школу) для вивчення малюнка та живопису у м. Дніпрі

14.08.2017

Як правильно вибрати Ізостудію (Художню школу) для вивчення малюнка та живопису у м. Дніпрі

 

Як правильно вибрати Ізостудію (Художню школу) для вивчення малюнка та живопису у м. Дніпрі для Вашої дитини.

Сьогодні на ринку освітніх послуг дошкільної та шкільної освіти дуже багато якісних та неякісних пропозицій щодо навчання ваших дітей малюнку, живопису та композиції. На що звернути увагу батькам при виборі художньої ізостудії в Дніпрі. Коли ви повинні зробити вибір, переглядаючи інформацію на сайтах образотворчої школи, студії студії чи художньої школи, ви повинні звернути увагу на принципи формування програмного навчання академічному малюнку, живопису та композиції.

В основі навчання малюнку та живопису у художній студії (ізостудії) має лежати академічна художня освітня система, яка дозволяє при індивідуальній побудові програми навчання отримати початкові базові знання учню та розвинути їх до рівня вступу до художніх коледжів та ВНЗ.

Так на що Ви повинні звернути свою увагу при перегляді інформаційного сайту батьки:

- Детальний опис програми з малюнку (принципи та методи навчання

академічному малюнку)

- Детальний опис програми з живопису (принципи та методи навчання

академічного живопису)

- Опис програми з композиції (має бути класична композиція

та абстрактна композиція)

- Яке професійне обладнання має ізостудія

(Мольберти, планшети, стільці)

- Наявність великого натурного гіпсового фонду для освоєння академічного малюнка

(Гіпсові голови, гіпсові фігури, гіпсові розетки, гіпсові частини людського тіла)

- Велика кількість натюрмортів

- індивідуальні міні-групи 1-5 чол., як пріоритетна форма навчання живопису, малюнку та композиції

- Індивідуальний підхід навчання образотворчих аз до кожного учня

(Підбір індивідуальних програм навчання малювання для кожного учня, враховуючи його специфіку навчання)

- Програма має будуватися на науковому осягненні законів образотворчої

грамоти (якщо все обмежується термінами світліше, темніше і кривіше, як іноді розповідають учні з інших студій, що прибули знов, це насамперед говорить про нерозуміння викладачем принципових законів навчання живопису та малюнка)

- Час проведення навчання в ізостудії (можливість вами самостійно обирати

відвідування ізостудії (художньої школи живопису та малюнка).

- Повинен бути присутній розділ (інформація) про учнів, які реально надійшли до художніх ВНЗ та коледжів України та Європи.

Найголовніше у навчанні дитини на початковому етапі навчального процесу – це формування нового мислення у розумінні тих процесів, які дають знання про навколишній світ.

Художник, дизайнер – це людина, яка глибше бачить суть, форми, предмети, навколишній світ та розуміє його через індивідуальні творчі здібності, що спираються на академічну систему цінностей малюнка, живопису та композиції. Наша ізостудія навчає малюнку та живопису дітей у міні-групах (1-4 чол.) з нуля у м.Дніпро. Наша ізостудія має широкий асортимент натурного гіпсового навчального фонду.

Це - Голова Антиноя, голова Аполлона Бельведерського, голова Сократа, голова Гаттамелата, голова Венери, голова Діани, Голова Екорше, гіпсова голова Вольтера, гіпсовий череп, гіпсова обрубування голови, гіпсова фігура Лучника, гіпсова фігура Венери, гіпс натурний фонд для постановки навчальних та творчих натюрмортів.

Художня студія м.Дніпра пропонує вашим дітям отримати якісні та конкурентні знання з малюнку, живопису, класичної та абстрактної композиції для подальшого вільного вибору в здобутті освіти у коледжах, вузах України та СНД. Ми приймаємо дітей віком від 8 до 18 років. Тривалість заняття у цій віковій категорії не менше 2-х годин (120 хвилин). Більш повну інформацію про місцезнаходження нашої студії ви можете подивитися в контактах. Попередній запис на уроки малювання.

 

100% стаття. Юридичний зареєстрований код авторської статті створено та активовано 07.09.2016/22:10 Вищезазначена стаття зареєстрована в пошукових фільтрах Google.

Забороняється використання авторського тексту! Відтворення, розповсюдження, републікація, переробка, переклад твору, будь-які видозміни, включення як складових до інших творів та інші методи, передбачені Законом України і РФ про авторське право заборонені. 


Просмотров: 1108 

© art-dan.in.ua