Вивчаючи малювання у художній школі, учні освоять основні методики та принципи

04.09.2017

Вивчаючи малювання у художній школі, учні освоять основні методики та принципи

 

Вміння малювати – це складний і багатовимірний процес створення навколишнього світу. Вивчаючи малювання у художній школі, учні освоять основні методики та принципи академічного зображення натури. Отримані в процесі малювання прийоми та правила об`ємно-конструктивної побудови предметів дадуть можливість нашим учням об`єктивно та реалістично зображати предмети, що малюються.

Вміння бачити зображувані форми в найпростіших геометричних тілах дозволяють розібратися з принципами та побудовами будь-яких складних і простих фізичних тіл, що зображуються. Уміння мислити геометричними примітивами дає можливість швидко вибудовувати аналітичні схеми ведення та виявлення конструкції, формоутворення предметів, що зображаються.

Навчаючись малюнку, живопису та композиції, наші студійці зрозуміють і освоять закони світлотіньових відносин і навчаться створювати в малюнку, живописі та композиції – повітряне середовище. Ми виховуємо в наших учнях конструктивно-анатомічний аналіз предметів, що малюються.

Працюючи над натюрмортом, пейзажем та композицією ви навчитеся точно відображати зображувані предмети на площині та усвідомлено виявляти об`ємно-конструктивні особливості цих предметів. Основне завдання наших учнів навчитися правильно бачити пропорційні співвідношення предметів та аналітично вибудовувати об`ємно-конструктивні характеристики предметів, що зображуються на площині аркуша паперу.

Зображуючи форму предмета, наші студійці зможуть абстраговано бачити та розуміти його геометричну сутність. Кожен зображуваний предмет чи об`єкт у навколишньому світі складається з низки певних об`ємно-конструктивних особливостей та характеристик.

Завдання наших учнів – навчитися за допомогою академічних законів у малюванні, виявляти форму та конструктивні характеристики зображуваних предметів чи живої натури. Розглядаючи будь-яку форму, як геометричну систему взаємовідносин один з одним, ви навчитеся легко та швидко брати та компонувати пропорції зображуваних предметів у форматі аркуша. Вміння створити тривимірне середовище та охарактеризувати обсяг предметів дає можливість нашим учням вільно створювати навчальні та творчі композиції.

Дуже важливим завданням у вивченні малюнка та живопису є розвиток візуального, аналітичного та образного мислення наших учнів. Уміння швидко і точно аналітично вибудовувати схеми ведення тієї чи іншої роботи в малюванні дає змогу осмислено вибудовувати предмети з натури. Навчившись та зрозумівши конструктивні особливості побудови формоутворення, наші учні вільно вибудовують простір натюрморту, пейзажу та композиції.

Ми навчимо об`ємно-конструктивному малюнку та вмінню бачити у простих предметах складні процеси світлотіньової побудови. Основне завдання у малюванні це зрозуміти конструкцію та сутність зображуваних предметів натюрмортів, пейзажу, архітектури та композиції.

Будь-яке зображення починається з композиційного розміщення предметів на аркуші паперу. Важливо розмістити предмети щодо формату паперу гармонійно. Композиції бувають станкові, декоративні, монументально-декоративні, монументально-скульптурні, театральні, об`ємно-конструктивні та об`ємно-просторові.

Студія малювання запрошує всіх бажаючих навчитися з нуля малюнку, живопису та композиції у м. Дніпрі. Про якість підготовки у малюнку, живописі, класичній та абстрактній композиції є досягнення наших учнів, які надійшли до вищих навчальних закладів України, СНД та Європи.

100% стаття. Юридичний зареєстрований код авторської статті створено, активовано та зареєстровано у пошукових фільтрах Яндекс, Google та Bing 04.09.2017/22:10

Забороняється використання авторського тексту! Відтворення, розповсюдження, републікація, переробка, переклад твору, будь-які видозміни, включення як складових до інших творів та інші методи, передбачені Законом України і РФ про авторське право заборонені. 


Просмотров: 813 

© art-dan.in.ua