Академічна школа Юрія Івашина навчить вас створювати креативні персонажі

28.02.2023

Академічна школа Юрія Івашина навчить вас створювати креативні персонажі

 

Академічна школа Юрія Івашина навчить вас створювати креативні персонажі. Це цікавий та творчий процес, який потребує уважності до деталей та фантазії. Ось детальний план, як ми створюватимемо свого власного креативного персонажа: Крок 1: Визначення концепції та спільної ідеї Перш ніж починати малювати, важливо визначитися з концепцією персонажа. Розгляньте його характеристики та риси, його світ та загальну ідею, яку ви хочете передати через нього.

Це допоможе вам визначитися із загальним стилем та видом вашого персонажа. Відпрацьовуючи технологію створення персонажа у школі малювання Юрія Івашини, ви навчитеся послідовним етапам у проведенні цієї захоплюючої роботи. Ви можете створювати різні концепції та загальні ідеї, які передаються через його зовнішній вигляд, характеристики та дії.

Наприклад, ви можете створити персонажа-героя, який є символом сили, мужності та доблесті, і його зовнішній вигляд може бути великим та мускулистим, з яскравим та затятим поглядом. Ви також можете створити персонажа-лиходія, який є символом зла, хитрощів і помсти, і його зовнішній вигляд може бути промовистим і похмурим.

Постановка професійного мислення у ізостудії Юрія Івашина сформує у вас усвідомлені системи мислення. Щоб визначити концепцію та загальну ідею вашого персонажа, дайте відповідь на наступні питання:

7. Хто він? Що це за персонаж?

8. Які риси характеру йому властиві?

9. Які цінності та переконання він має?

10. У якому світі він живе? Яка його роль у цьому світі?

11. Яку історію має? Які події та переживання сформували його характер та світогляд?

12. Яку спільну ідею хочете передати через вашого персонажа? Який емоційний відгук ви хочете викликати у глядачів чи читачів?

У нашій ізостудії (художній школі) ми навчимо вас знаходити відповіді на ці питання і допоможемо вам визначитися з концепцією та спільною ідеєю вашого персонажа, які ви відображатимете через його зовнішній вигляд, дії та поведінку. Наприклад, якщо ви хочете створити персонажа-героя, який є символом справедливості та доброти, то ви можете зробити його високим і струнким, з яскравим і добрим поглядом, і показувати його в діях, які підкреслюють його доброту та справедливість, наприклад, допомога слабким та захист від зла.

Крок 2: Створення ескізів Першим етапом є створення ескізів, які допоможуть вам візуалізувати ідею персонажа.

Почніть із простих нарисів, використовуючи олівець або ручку. Це допоможе вам знайти найкращий варіант для вашого персонажа. Не забувайте експериментувати з формою та пропорціями. Добре, щоб почати створення ескізів персонажа, вам потрібно взяти аркуш паперу та олівець чи ручку. Навчання у нашій школі малювання починається з простих нарисів, використовуючи швидкі та легкі лінії, щоб зафіксувати загальну ідею вашого персонажа.

У художній школі Юрія Івашини ми навчимо вас експериментувати із формою та пропорціями. Спробуйте змінити розміри голови, тіла, кінцівок, рук та ніг. Це допоможе вам знайти найкращий варіант для вашого персонажа. Якщо ви утруднюєтеся з вибором форми, можете використовувати зразки персонажів із різних джерел, таких як комікси, мультики, ігри або фільми. Але пам`ятайте, що ваш персонаж має бути унікальним і мати власну індивідуальність.

Коли ви закінчите з кількома начерками, виберіть найкращий і продовжуйте працювати над ним. Додайте більш детальні риси та розробляйте його особливості, такі як волосся, очі, одяг, аксесуари тощо. Не забувайте зберігати свої нариси та ескізи в окремій папці, щоб мати можливість повернутися до них пізніше, якщо потрібно.

Крок 3: Визначення форми та пропорцій тіла Один із ключових моментів – це створення правильної форми та пропорцій для вашого персонажа. Визначте основні форми та пропорції для голови, тіла, рук та ніг. Це допоможе вам зробити ваш персонаж реалістичним і легко пізнаваним.

У нашій школі малювання ми навчимо вас правильно бачити форму та пропорції тіла, це є важливим кроком у створенні реалістичного та впізнаваного персонажа. Ось кілька основних принципів, які можуть допомогти вам визначити форми та пропорції вашого персонажа:

 

Голова: Голова повинна бути округлою, з розташованими на верхній частині вух очима та носом у центрі обличчя. Рот має бути розташований на відстані від очей до підборіддя.

Тіло: Тіло повинне мати пропорції, що відповідають реальним людським пропорціям. Зазвичай тіло людини має довжину приблизно в 7-8 голів, при цьому талія розташовується на 4 голови нижче за верхню частину голови, а лінія плечей розташовується на 2 голови нижче за верхню частину голови.

5. Руки: Руки повинні бути достатньої довжини, щоб дотягуватися до колін. Лікті повинні знаходитися на рівні талії, а кисті рук повинні розташовуватися на рівні стегон.

6. Ноги: Ноги повинні бути пропорційними до тіла і мати довжину приблизно в 4 голови. Стегна повинні бути приблизно однаковою довжини з тулубом, а коліна повинні розташовуватись на рівні середини тіла. Гомілки мають бути досить довгими, щоб дотягуватися до землі.Наша школа академического рисования (рисунка) учит правильно видеть и изображать пропорции тела и формы персонажа.  Форма может варьироваться в зависимости от стиля вашего персонажа и его индивидуальных особенностей. Однако эти базовые принципы могут помочь вам начать работу над созданием своего персонажа.

 

Крок 4: Робота з деталями Наступний етап – додавання деталей. Визначте, які елементи ви хочете додати до свого персонажа: одяг, аксесуари, зброя тощо. Малюйте кожну деталь окремо, щоб переконатися, що все поєднується та виглядає гармонійно. Вивчивши основи створення персонажа в академічній школі малюнку та живопису, ми можемо перейти до додавання деталей. Ось кілька порад щодо цього кроку:

Визначте, які елементи ви хочете додати до свого персонажа. Це може бути одяг, аксесуари, зброя, прикраси та ін.

6. Спробуйте малювати кожну деталь окремо, щоб переконатися, що все поєднується та виглядає гармонійно. Почніть із простих форм та додайте деталі поступово. Не забувайте про пропорції та анатомію.

7. Спробуйте використовувати різні текстури та кольори, щоб додати інтереси та глибини до вашого персонажа. Але будьте обережні, не перестарайтеся з елементами, щоб уникнути перевантаженості.

 8. Зверніть увагу на освітлення та тіні, щоб досягти більш реалістичного ефекту. Це може бути особливо важливо для елементів, таких як одяг, які повинні показувати складки та драпірування.

9. Не забувайте про контекст. Який стиль та епоха повинні відповідати вашому персонажу? Це допоможе вам визначити, які елементи будуть найбільш підходящими.

Зрештою, не бійтеся експериментувати. Створення персонажа - це творчий процес, і ви можете грати з деталями, доки не досягнете бажаного результату. Велика форма визначає загальний настрій вашого персонажа.

1.      Крок 5: Робота з кольором та тінями Колір – це важливий елемент у створенні креативного персонажа. Визначте, які кольори ви хочете використовувати і як вони поєднуються між собою.

Робота з тінями також допоможе вашому персонажу виглядати більш об`ємним та реалістичним. Практична та теоретична підготовка у малюванні дозволяє нашим учням перейти на інший рівень роботи над персонажем.

Працюючи з кольором і тінями у створенні персонажа, слід враховувати кілька чинників, як-от освітлення, настрій персонажа та його характеристики. Нижче наведено кілька порад, які можуть допомогти вам працювати з кольором та тінями:

1.      Визначте основний колір персонажа: Він може бути пов`язаний із його характеристиками, настроєм чи навіть походженням. Наприклад, якщо ваш персонаж є лісовим ельфом, ви можете вибрати зелений колір як основний колір, щоб відобразити його зв`язок із природою.

7. Використовуйте комбінації кольорів: Щоб персонаж виглядав цікавішим, можна використовувати комбінації кольорів, які добре поєднуються один з одним. Це може бути аналогічна комбінація, наприклад, блакитний та зелений, або контрастна комбінація, наприклад, червоний та зелений.

8. Робота з тінями: Тіні можуть допомогти вашому персонажу виглядати більш об`ємним та реалістичним. Щоб створити тіні, потрібно враховувати джерело світла, яке може бути штучним чи природним. Розгляньте, як світло падатиме на вашого персонажа, і визначте, де будуть тіні.

9. Не бійтеся експериментувати: У процесі роботи з кольором та тінями, не варто боятися експериментувати та пробувати нові речі. Іноді несподівані комбінації кольорів або тіней можуть призвести до найцікавіших результатів.

10. Враховуйте контекст: Не забувайте, що ваш персонаж існуватиме у контексті світу, який ви створюєте. Переконайтеся, що кольори та тіні вашого персонажа відповідають його оточенню та настрою сцени.

Робота з кольором та тінями може бути складною, але вона також може бути дуже веселою та творчою. Наслідуючи ці поради, ви можете створити персонажа, який виглядає як справжній і залишає яскраве враження на глядача.

Крок 6: Додавання фінальних штрихів Останній етап – це додавання фінальних штрихів. Перегляньте свій ескіз і визначте, які деталі можна покращити або додати, щоб зробити ваш дизайн ще більш переконливим та привабливим. Деякі з можливих деталей, які можна додати, залежно від вашого дизайну можуть включати:

Колірна гама: Можна експериментувати з різними комбінаціями кольорів, щоб підкреслити важливі елементи дизайну і зробити його більш яскравим і привабливим.

9. Текстури: Додавання текстур на елементи вашого дизайну може надати йому додаткової глибини та цікавості.

10. Тіні: Створення тіней на вашому дизайні може допомогти йому виглядати більш реалістичним та додати відчуття глибини та обсягу.

11. Ефекти: Різні ефекти, такі як свічення чи розмиття, можуть допомогти привернути увагу до важливих елементів дизайну.

12. Ілюстрації та графіка: Якщо ваш дизайн містить зображення, ілюстрації або графіку, можна доопрацювати їх, щоб вони краще відповідали загальному стилю дизайну.

13. Друкарня: Використання різних шрифтів та типографічних елементів може допомогти посилити ефект вашого дизайну та зробити його більш зрозумілим та читабельним.

14. Анімація: Якщо ваш дизайн призначений для використання у відео, можна додати анімацію, щоб зробити його більш динамічним та привабливим. Зрештою, фінальні штрихи залежать від вашого особистого смаку та стилю дизайну, а також від того, для якої мети він створений.


Просмотров: 166 

© art-dan.in.ua